Szép a korai nyár
A fészer előtt van kialakítva ez a földnyelv. Az itt töltött első nyaram és most látom, hogy milyen csinosan készítette el a kertész. A sziklakerti növények sárga levelű és sárga virágú együttese olyan szép a sok zöldben. Nagyjából két hónapja kezdtem el locsolni, akkor még nem tudtam mi ez. Utálom a sok kis sziklát benne, nehéz gazolni. Egy állandó egyensúly feladat hogy hova léphetek. A páfrány is a locsolásra jelent meg.


Készítettem belőle már gyümölcslevest, ma meg túrós-vaníliás sütit. A nagy részét lefagyasztom.
Most már igazán látszik a cica! Read more...
















































