Nem olyan egyszerű aranyos gyerekmintás pamutot kapni. Ezt az Ali expressen találtam és fél-fél méter is elég a babának, hiszen az anyag 150 cm széles. Szeretik is használni. A szülők.
Ez már a prémium pamut, vidám nyári mintával.
Most már a mérete elvétve megtalálható a Burdában, ez az első ing amit varrtam neki.
Itteni ismerősömnek mutattam a régi...., régi?, szóval a budapesti házunkat. Már nem tudom hogy került szóba. Nézte, néztem és rájöttem, hogy nekem sokkal jobban tetszik fehérre festett fal. Annak az otthonnak a hangulata jobb volt. Világossága miatt.
https://www.youtube.com/watch?v=Ajm2qf0JSr8
Ezt a videót a fiam készítette a Párizsi Udvar Hotel elnöki lakosztályáról, a szálloda megbízásából. Mikor láttam, az agyamban rögzült a kék-fehér-arany kombináció. Feltett szándékom volt egyszer megvalósítani. A kék sötétítő függönyöket és a fehér függönyt már megvettem, sőt a festéket is, aztán majd egyszer fehérre festem a falat. A képen látható tapéta annyira szép, hogy én ezen nem is akartam változtatni. Egészen eddig.
Kint esik az eső, min a három cica bent szundikál.

Ez a kerti hulladékégető nagyon jó!

Gyönyörű a fű, amit elvetettem. Képzeljétek mióta kertezem az állóképességem sokat javult. Jó kint lenni!
3 megjegyzés:
Valóban nagyon szép a kék fehér kombináció, olyan letisztult. Másoknál tetszenek a színes falak, a lányom is kék, mályva színű kombinációban festette ki a lakását. Jól néz ki, de én biztosan nem mertem volna bevállalni. Azt mondják az orvosok, sokat kell mozogni, sétálni, kornak, egészségnek megfelelően tornázni, ezt Te mind megteszed a kert gondozásával :)
Örülök, hogy bejön a kerti munka és a vidéki élet.
Csodaszépeket varrsz az unokádnak.
Szép ruhákat kap az unokád. Kerti munka nagyon jó, csak egyszer eljön az az idő (nálam), hogy sokat kell rápihenni, s az viszi az időt a napból. Akkor is jó látni az eredményét. Kertben is, nálunk is. Micsoda égetőd van, nem is láttam jmég ilyent.
Megjegyzés küldése