Rendszeres olvasókhttps://kertelgetes.blogspot.com/2024/02/isten-veled-februar.html#comment-form

Munkáim
tuzes.beata@gmail.com

2026. május 20., szerda

Ashinak nyári holmik




Nem olyan egyszerű aranyos gyerekmintás pamutot kapni. Ezt az Ali expressen találtam és fél-fél méter is elég a babának, hiszen az anyag 150 cm széles. Szeretik is használni. A szülők.




Ez már a prémium pamut, vidám nyári mintával.




Most már a mérete elvétve megtalálható a Burdában, ez az első ing amit varrtam neki.




Itteni ismerősömnek mutattam a régi...., régi?, szóval a budapesti házunkat. Már nem tudom hogy került szóba. Nézte, néztem és rájöttem, hogy nekem sokkal jobban tetszik  fehérre festett fal. Annak az otthonnak a hangulata jobb volt. Világossága miatt.

https://www.youtube.com/watch?v=Ajm2qf0JSr8

Ezt a videót a fiam készítette a Párizsi Udvar Hotel elnöki lakosztályáról, a szálloda megbízásából. Mikor láttam, az agyamban rögzült a kék-fehér-arany kombináció. Feltett szándékom volt egyszer megvalósítani. A kék sötétítő függönyöket és a fehér függönyt már megvettem, sőt a festéket is, aztán majd egyszer fehérre festem a falat. A képen látható tapéta annyira szép, hogy én ezen nem is akartam változtatni. Egészen eddig.




Kint esik az eső, min a három cica bent szundikál. 




Ez a kerti hulladékégető nagyon jó!



Gyönyörű a fű, amit elvetettem. Képzeljétek mióta kertezem az állóképességem sokat javult. Jó kint lenni!
 

3 megjegyzés:

Fáni 2026. május 20. 23:36  

Valóban nagyon szép a kék fehér kombináció, olyan letisztult. Másoknál tetszenek a színes falak, a lányom is kék, mályva színű kombinációban festette ki a lakását. Jól néz ki, de én biztosan nem mertem volna bevállalni. Azt mondják az orvosok, sokat kell mozogni, sétálni, kornak, egészségnek megfelelően tornázni, ezt Te mind megteszed a kert gondozásával :)

Rita 2026. május 24. 20:55  

Örülök, hogy bejön a kerti munka és a vidéki élet.
Csodaszépeket varrsz az unokádnak.

Holdgyöngy 2026. május 29. 21:57  

Szép ruhákat kap az unokád. Kerti munka nagyon jó, csak egyszer eljön az az idő (nálam), hogy sokat kell rápihenni, s az viszi az időt a napból. Akkor is jó látni az eredményét. Kertben is, nálunk is. Micsoda égetőd van, nem is láttam jmég ilyent.