Mahjong poháralátétek
-
Nem tudom, más is szokott-e mahjongot játszani ? Nekem visszatérő, kedvenc
játékom . Évek óta a gépemen örzöm ezeknek a poháralátéteknek a mintáját ,
de mo...
Gombás kép
-
A hétvégén elvégeztem az utolsó simításokat a gombaházikón. Francia csomót
(pöttyöt) kapott a szemecske, a csésze és a ruhácska.
Am Wochenende habe ich die...
Időhiány
-
Most sajnos csak apróságokra van időm.
Édesanyám kórházba került, elesett, csípőprotézist ültettek be Neki, hetek
óta kórházban van. Sok elfoglaltságot ...
Kerti hírmondó
-
A rózsakapu nagyjából ilyen, vagyis a virágzó része...rengeteg száraz ágat
vágtam ki belőle, de most már előtte a virágzás lehetősége. s itt ki
rágcsál, gy...
Húsvét
-
Áldott húsvéti ünnepeket kívánok Mindenkinek!
Ezek a hímzések az elmúlt években készültek, de most is az asztalunkat
díszítik. :-)
Az ünnepek alatt fot...
Pipacsok
-
Legkedvesebb virágom mindig a napraforgó marad, de másodikként a pipacsokat
szeretem, ha keresztszemesről van szó.A nyuszika után neki is álltam egy
pipacs...
Harangvirágos szélcsipke
-
N
em posztoltam, azt hittem, lesz még valami februárban és majd egyben
mutatok mindent. Hát nem lesz, kicsit megint zajlik az élet, nem jut
idő/energia tö...
-
Első ilyen hímzésem, Diának készült, szeretettel.
Gyapjúfilcre varrtam, mouliné teljes szálával, hegyes hímzőtűvel. A dobozt
is én repesztettem-festettem-cs...
Február....
-
Már február is eljött, s mi folytatjuk az unokákkal a" megkezdett ( önként
vállalt ) feladatainkat " :) . Kis Bence, aki másodikos, szeretett volna
egy k...
Mint egy séta az erdőben 2.
-
Először is minden kedves olvasómnak NAGYON BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK!
Az ünnepek alatt volt időm hímezni, így mutatom a haladásom:
Itt tartok most, a feléve...
B.Ú.É.K.
-
Hát elég érdekesen alakult ez az év. Számtalanszor szerettem volna írni,
de valahogy mégsem sikerült. Így történt, hogy ebben az évben ezzel együtt
csak 2...
Luca-S B211 «Композиция с яблоками»
-
Здравствуйте, дорогие читатели!
Сегодня у меня в блоге новая вышивка -
панелька от Luca-S B211 «Композиция с яблоками».
Размер вышивки: 17x38 см.
Количест...
Я приглашаю вас в ... Boulangerie!
-
И снова здравствуйте! Соскучились? Знаю, что да!:)))
Вот и повод появился: обновить мою новую сумку. Так что, отправляемся в
Boulangerie за свежей выпеч...
Nagyon kellemes színekből összeállított tollat vettem csomagban. 600 Ft/ Ali express - azaz Kínából pénztárca barát áron. Ami hihetetlen és nagyon jó dolog! Púder rózsaszín anyagból készül a ruha és a kalap.
4 megjegyzés:
Nagyon szép ez a kalap!Jó a színe is!
(((A szúnyogról írtam, de tavaszra, nyárra gondoltam...))))
Értem. Mármint a szúnyogokat.
Kellemes színe van a kalapnak és a tollak is nagyon jók!
Nagyon cuki lett a kalap!
Imádom a pasztell színeket!
Lia
Megjegyzés küldése